ÇALIŞMA ZAMANI Pazartesi - Cuma 08:00-17:00
  • 500.000m2 HAZIR RULO ÇİM TESİSİ
    Hazır Rulo Çim
  • FİDAN ÜRETİMİNDE BÖLGENİN EN BÜYÜK TESİSİ
    Fidan ve Bitki Üretimi
  • DÜNYA TRENDİNİ TAKİP EDİYORUZ
    Peyzaj Tasarımı
ÇALIŞMA ZAMANI
Pazartesi - Cuma: 08:00 - 17:00
ADRES
Yaka Mah. Kudüs Cad. No:48/16A
Yeşilyurt / MALATYA
İLETİŞİM
+90 (422) 238 58 58
+90 (541) 581 64 44

Ürün ve Hizmetler

Hazır Rulo Çim Üretimi

Toprak Peyzaj; Malatya’da tek üretici olarak 2013 yılında 200,000 m2 tesisi ile hazır rulo çimi bünyesine katarak ve her geçen sene müşteri memnuniyeti ile bu tesisi büyüterek Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Sertifikalı Fidan Üretimi

Toprak Peyzaj bölge ve ülke genelinde üzerine düşeni yapmak için 1998 yılından bu güne kadar tecrübeli Ziraat Mühendisleri ve teknik kadrosu ile klasik, yarı bodur, tam bodur fidan yetiştiriciliği yapmaktadir.

Peyzaj ve Çevre Düzenleme

Toprak Peyzaj bunu gerçekleştirirken, projeden teslim aşamasına kadar tasarım, planlama, uygulama ve uygulama sonrası periyodik bakım hizmetlerini üstün bir kalite anlayışı ve sorumluluk duygusuyla yerine getirir. Doğa ve kent dokusuna uygun, insana zevk ve keyif veren mekanlar kurmayı hedefler.

Danışmanlık

Toprak Peyzaj sizlere keyifle yaşayabileceğiniz mekanlar tasarlar ve uygular. Uygulanan bu alanların devamlılığı ve sürdürebilirliği için bakım hizmetinde yine uzman ekibimiz tarafından sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Toprak Peyzaj

kimdir?

neden kuruldu?

26 yıllık bir süreçte çevre düzenleme, peyzaj uygulamaları, ağaçlandırma, fidan üretimi, ahşap oymacılığı ile yurt içi ve yurt dışı pazarında belli bir ivme yakalayarak bulunduğu bölgede faliyet gösteren ilk büyük peyzaj firması olmuştur.

Detay

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.