ÇALIŞMA ZAMANI Pazartesi - Cuma 08:00-17:00

Hazır Rulo Çim Üretimi

Toprak Peyzaj

  • Anasayfa
  • /
  • Servisler
  • /
  • Hazır Rulo Çim Üretimi
ÇALIŞMA ZAMANI
Pazartesi - Cuma: 08:00 - 17:00
ADRES
Yaka Mah. Kudüs Cad. No:48/16A
Yeşilyurt / MALATYA
İLETİŞİM
+90 (422) 238 58 58
+90 (541) 581 64 44

Hazır Rulo Çim Üretimi

Toprak Peyzaj; Malatya’da tek üretici olarak 2013 yılında 200,000 m2 tesisi ile hazır rulo çimi bünyesine katarak ve her geçen sene müşteri memnuniyeti ile bu tesisi büyüterek Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Firmamızın üretim çiftlerinde özel bakıma tabi tutarak İTHAL sertifikalı tohumdan ürettiği yüksek kalitede çimin kalıplanarak, istenilen alana sererek sağlıklı ve başarılı uygulamalarla hizmet vermektedir.

Rulo Çim Serimi

Rulo çim serimine başlamadan önce zemin tesviyesinin düzgün bir şekilde yapılması gerekir. Düzgün olmadan serilen çimler daha sonra çim kesimi esnasında sorunlar çıkaracaktır. Mesela ; yüksek olan bölümlerde çim derin kesilecek , alçak olan bölümlerde ise yüksekten. Dolayısıyla kusursuz tek renk çim elde etmek isteniyorsa , tesviyeye önem verilmelidir. Bunun için gerekli el aletleri tırmık , gelberi , kürek ve tesviye durumuna göre kum ihtiyaç duyulur. Ekibimiz çim sarfiyatı olmadan düzgün bir şekilde kalıp çimleri yan yana aralık bırakmadan serip silindir çekmektedir.

Malatya’da Toprak Peyzaj;
Doğu Anadolu Bölgesinin ilk ve tek hazır rulo çim üretimi yapan firmasıdır.

Ürünümüz Malatya tesislerimizde üretilmektedir. Dayanıklı, sık ve az bakım gerektirir.

Çok şık görünüme sahip olan, performans ve bütünlük isteyen alanlar için ideal bir karışımdır.

%30 az su ve standart serin mevsim çimleriyle karşılaştırıldığında %50 daha az biçmeyi gerektirir.

Bluegrass ile beraber daha iyi canlanma ve çok sık ve düzenli çim duruşu sağlar. Hem güneşli hem de gölge alanlarda koyu yeşildir.

Kullanım : Engebeli alanlarda, peyzaj alanlarında, rulo çim, yarış pistlerinde, polo sahalarında, rugby sahalarında, az girdili ve en iyi dayanıklılık gösteren dirençli çim alanlar için en popüler karışımdır.