ÇALIŞMA ZAMANI Pazartesi - Cuma 08:00-17:00

Danışmanlık

Toprak Peyzaj

ÇALIŞMA ZAMANI
Pazartesi - Cuma: 08:00 - 17:00
ADRES
Yaka Mah. Kudüs Cad. No:48/16A
Yeşilyurt / MALATYA
İLETİŞİM
+90 (422) 238 58 58
+90 (541) 581 64 44

Danışmanlık

Toprak Peyzaj olarak bünyemizde bulunan ziraat teknikerleri, peyzaj mimarları ve deneyimli kadromuz ile iletişime geçip teknik destek alabilirsiniz.

Toprak Peyzaj sizlere keyifle yaşayabileceğiniz mekanlar tasarlar ve uygular. Uygulanan bu alanların devamlılığı ve sürdürebilirliği için bakım hizmetlerini de yine uzman ekiplerimiz ile sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bakım ekibimiz Peyzaj Mimarı ve Peyzaj Teknikeri kontrolünde tecrübeli bahçıvanlardan oluşmaktadır. Bahçenin her mevsim yaşanılır kılınmasını sağlayacak bakım hizmetlerimiz arasında çim ve bitkilerin gübre ihtiyacının karşılanması, çim veya bitkilerdeki hastalık ve zararlıların tespit edilip gereken ilaçlamanın yapılması, yabani otların toplanması, bitkilerin budanması, çim biçimi, otomatik sulama sisteminin mevsime göre ayarının yapılması gibi hizmetler yer almaktadır.

Periyodik bahçe bakım faaliyetleri nelerdir?

Çim alan biçimi
Bahçe sulaması
Budama ve Temizlik
Bitkilerin ve çim alanın gübrelenmesi
Bitkilerin ve çim alanın ilaçlanması
Mevsimlik bitki dikimi
İç mekan bitki bakımları

Teknik danışmanlık neleri kapsar?

Çalışan bahçıvanların teknik bilgi ile donatılması
Bahçede yapılacak uygulamalarda bahçıvanlara teknik bilgi desteği
Yıllık Bahçe bakım planlaması
İlaçlama, gübreleme, budama ve sulama gibi konularda teknik bilgi desteği
Bahçe tasarımında dikkat çeken eksikliklerin giderilmesi

Çim ekimi ve Hazır Rulo Çim bakımı danışmanlığı

Firmamız yaratıcı düşünme becerisiyle özgün alanlar tasarlayan, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla çalışmaktadır. İstediğiniz alanı tasarlayarak uygulamaya koymak firmamız için profesyonelce yapılan işlerin başında gelir. Mevcut projelerinizin ya da tarafımızdan planlanan projelere teknik danışmanlık hizmeti ve bakım hizmeti verilmektedir.. Danışmanlık hizmetleri başında peyzaj teknik ve genel şartname hazırlanması, peyzaj keşif ve metraj çalışmaları, peyzaj bütçe hazırlığı, peyzaj bütçe yönetimi ve kontrolü ve peyzaj kesin hesap kontrolü gibi çalışmalar gelmektedir.